ما در ابتدا عکس و متراژ فضای شما را برای محاسبات تیم طراحی نیاز داریم، سپس با توجه به سقف بودجه ایی که شما مشخص میکنید، همکاران ما اقدام به طراحی دکوراسیون با توجه به بودجه شما می پردازن و در همین حین سلیقه و خواسته های شما هم در طراحی های ما گنجانده میشود.

اگر قصد این را دارید که به درآمد برسید قطعا باید یکسری فاکتورها در دکور شما لحاظ شود که به خودی خود هزینه بردار هست بطور مثال عایق کردن و اکوستیک کردن صدا یا برقکاری بدون نویز و … بنابراین در جلسات تلفنی ما سعی میکنیم بهترین دیزاین رو با توجه به بودجه شما پیشنهاد بدیم.

بله دوست من شما می توانید با متریال جدید و با کیفیتی که به تازگی وارد بازار ایران شده تا ۹۸٪ (بستگی به زیر ساختهای واحد) عایق و ایزوله صدا کنید به طوریکه اتاق دیوار به دیوارتون هم به هیچ عنوان اذیت نمی شوند.

برای سفارش اتاق گیمینگ باتوجه به فضا و بودجه ی شما کار طراحی شروع می شود و پس از تایید و یا تغییر طرح پیشنهادی کار اجرا شروع می شود.

بله راه حل هست ولی هزینه بردار، ببنید دوست عزیز استاندارد استودیو حرفه ای در حدی هست که حتی استودیو مثل ساختمان ضد زلزله در کشور ژاپن باید رو غلطک و ریل باشد که حتی ارتعاشات و صدای زیر و بم از بین بره، میخوام بهتون بگم بحث فقط صدا نیست ارتعاش مثل موتوری که از کوچه بالای هم عبور‌ کنه تاثیر گذار هست که متاسفانه و یا خوشبختانه میکروفن های نسل جدید خیلی کمک میکنن برای ضبط بی نقص ولی در کل طبقه سوم مناسب برای استودیو نیست و اگر اجبار هست به نظرم بحث ایزولاسیون استاندارد را حتما اجرا کنید.